Teslimat

Garantilerimiz ve vaatlerimiz

Tazelik

Çiçeklerimiz doğrudan yetiştiricilerden ve açık artırmalardan kaynaklandığından, çiçekler normal olarak tomurcuk biçiminde alıcıya daha uzun süre dayanacakları şekilde gönderilir. Çiçeklerin taze olarak teslim edilmediği birkaç durumda, lütfen bize bildirin ve bunları ücretsiz olarak değiştirelim.

tazminat

Çiçeklerimiz çiçek tutkumuzu bıraktıklarında taze ve güzel olduklarından emin olmak için dikkatli bir şekilde paketlenir, fakat bazen çiçekler Taşıma sırasında hasar görür. Böyle bir durumda, lütfen bize ulaşın, böylece yedek bir buket ayarlayabiliriz. Geri ödemeyi alabilmek için orijinal ürünün iade edilmesi gerekebileceğini veya çoğu durumda hasarlı ürünün fotoğrafının gönderilmesinin yeterli olabileceğini lütfen unutmayın.

 

Alınan üründen memnun kalmazsanız, web sitemizdeki 'Bize Ulaşın' bağlantısını kullanarak en kısa sürede (ve teslimat tarihinden itibaren 3 gün içinde) bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Çiçekler çabuk bozulduğu için 3 gün sonra şikayetler değerlendirilmez ve yenilenmesi veya ücret iadesi söz konusu değildir . İletişim formuna ekleyebileceğiniz kalite sorununun fotoğrafını isteyeceğiz.

İSTANBUL İÇİNE VERİLEN SİPARİŞLER:

Nakliye Ücretleri:
İstanbul'un bazı semtlerine nakliye ücreti almaktayız. 


Teslimat Saatleri:
Hafta Içi ve Cumartesi : 09:00-20:30
Pazar Günü : 10:00-20:30 


Sipariş Kabul ve Teslimat Süresi:
Teslim edilmesini istediğiniz saatten en az 2 saat önce vermelisiniz. 
Siparişinizin teslimat saati gideceği semte, ürünün hazırlanması süresine ve yol durumuna göre değişebilmektedir. 

Saat 19 dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir .

Hiçbir zaman dakikası dakikasına teslimat garantimiz yoktur.
Olabildiğince teslimat saatine yakın zaman teslim etmeye çalışacağız. 
Nikah ve cenaze gibi saatli teslimatları sipariş formunda bize mesajınız bölümünde belirtiniz .
Özel Günlerde Teslim tarihinden 1 gün önce sipariş verilmelidir. Özel Günlerde iş Yoğunluğundan saatli Teslimat Yapılmamaktadır. 1 Gün önce verilen siparişler Gün içerisinde sorunsuz teslim edilecektir. 

Özel Günlerde iş Yoğunluğu Nedeni ile sipariş durumu ile ilgili Teslimat Bilgisi anlık verilememekte. Gün sonunda veya ertesi gün verilmektedir . ( Lütfen Özel Günlerde Telefonla yada sosyal medyadan siparişinizin durumu hakkında soru sormayınız . cevap veremediğimiz için üzgünüz. Lütfen Alınmayın  ) 


Sipariş İptali:
Eğer sipariş hazırlandıktan sonra iptal ediliyorsa işlem ücreti kesilecektir.
Eğer teslimat tarihi garantisi verilmemiş olan siparişin teslim edilememesinden dolayı iptali isteniyorsa işlem ücreti kesilecektir.
İptal için kesilecek işlem ücreti 20 TL'dir.
Sipariş kredi kartıyla ödenmiş ise iptal için işlem ücreti olan tutar kesilerek geri kalan miktar kredi kartına iade edilir .
Ürün hazırlanmadan önce veya firmadan kaynaklanan sipariş iptalleri için işlem ücreti alınmaz.